Každý karton pomáhá

 

Přátelé, kamarádi, ukradli nám náš firemní FB profil slovinských vín Vína Ormož 🇸🇮! Minulý týden se nám někdo hacknul do adminu Faceebooku, spustil reklamy za nemalé peníze a hlavně přebral správu nad naším firemním profilem. Roky práce jsou fuč, téměř tisíc sledujících pryč, důležité sociální médium je pryč. To vše ještě s kombinací s velmi nepružnou podporu Fb, kde se není koho dovolat. Kdo jste někdy budoval firmu a něco podobného se vám stalo, asi víte, jak se člověk cítí.

Pokud teď poběží nějaké příspěvky přes stránku Vína Ormož nebo by Vás někdo kontaktoval s nějakými odkazy přes Messenger, neklikejte! Mohou to být phishingové zprávy s podvodnými odkazy!

Co se týče nás, my to nevzdáváme a jedeme dál. Spustili jsme kampaň „Každý karton pomáhá“. Pokud jste příznivci naší práce, máte rádi naše vína, osvětu o slovinských a sem tam nějakém tom makedonském 😉 víně, moc nám pomůže vaše podpora! Do 15. 3. máte přepravu nad 1500,- Kč s kuponem „PODPORA“ ZDARMA. E-SHOP

Pokud máte přátele známé kamarády, kteří mají rádi dobré víno, Slovinsko, Makedonii, sdílejte s nimi, moc nám to pomůže.

Děkujeme Pavel & Eva Khainovi za Vína Ormož.

P.S. 15 % z každého kartonu jde na pomoc lidem utíkajícím před válkou na Ukrajině 🇺🇦 na účet Charity ČR, která zajišťuje zejména základní potřeby, jako jsou voda, potraviny, hygienické potřeby či přístřeší – č.ú. 55660022/0800, vs. 104