Nový ochutnávkový karton ročníku 2018

Ochutnávkový karton řady JO ročníku 2018

Tak je to tady. Konečně se nám podařilo dostat nový ochutnávkový karton Výběr ročníku 2018 na e-shop. Byla to fuška, ale vyplatilo se to:). A co že na Vás v tomto kartonu čeká? Šestice svěžích, lehčích vín, která se vyznačují typickou odrůdovostí a opravdu prudkou pitelností. Pojďme si je představit!

Ryzlink Vlašský 2018 – víno středního těla, s lehkým charakterem, s příjemnou kyselinkou. Ve vůní připomíná citrusy, tropické ovoce. Klasika, která nikdy neomrzí!

Šipon 2018 – tato odrůda je chloubou regionu Ljutomer-Ormož.
Je to středně tělnaté víno s jemnou vůní bílých květů, jablek a citrusového ovoce. Výraznější kyselinka nakonec.

Rulandské Šedé 2018 – středně tělnaté víno, které vám učaruje charakteristickým aroma této odrůdy – nektarinek, citrusové kůry a červených jablek, s kořeněnými tóny v dochuti.

Ryzlink Rýnský 2018 – toto středně tělnaté víno vás okouzlí barvitou vůní připomínající broskev, citrus a meruňku. Krásně vyvážené víno s typickou kyselinkou na závěr. Král místních vinohradů!

Sauvignon 2018 – zaujme vás svoji typickou vůní angreštu, citrusů a marakuji. Jemné, svěží víno, oceněné bronzovou medailí a 86 body na Decanter DWWA 2019.

Muškát Žlutý 2018 – středně tělnaté víno s typickým muškátovým buketem. Ve vůni najdeme citrusové plody, hřebíček a broskev. Chuť je výrazně aromatická a osvěžující.