Spouštíme nový e-shop!

V létě 2019 jsme postupně zprovoznili jednoduchý objednávkový formulář, díky němuž jste si mohli jednodušeji objednat vaše oblíbená vína. Postupně jsme ho vylepšovali, přidávali ochutnávkové kartony a precizovali, leč čím dál více z vás si chtělo objednat vlastní mix a taky, ruku na srdce, tento typ objednávání už byl zkrátka poněkud archaický:)

A tak jsme po roce fungování objednávkového formuláře zprovoznili e-shop – jednoduchý, leč přehledný. Tak, aby si každý mohl namíchat svůj karton podle aktuální chuti a aby byl celý proces objednávky zkrátka intuitivní a rychlý.

Oproti předchozím možnostem platby, jsme přidali čím dál více oblíbenou možnost placení kartou. Způsob přepravy zůstává stejný. Zboží po celé ČR posíláme specialistou na víno společností Messenger. Naše zkušenosti jsou opravu velmi pozitivní, doručují rychle a spolehlivě. A od 2800 Kč máte tuto přepravu zdarma (což jsou většinou 3 kartony vína). Do budoucna, jak bude přibývat objednávek a podaří se nám domluvit lepší ceny, mile rádi tuto částku pro Vás snížíme 🙂

V nabídce najdete několik novinek, např. velmi podařené cuvée Rulandské Šedé & Sauvignon 2019 (zelená etiketa), lehké, velmi svěží víno, které na akcích mizí většinou jako první :). Nové je také Chardonnay 2019 ze žluté řady – krásně aromatické víno, plného těla, s chutí broskví a zralého melounu!

Čas od času chystáme taky kupony se slevou na váš nákup. Sledujte nás, jsem také na Facebooku a Instagramu. A to už je pomalu vše. Tak ať se v týdnu daří, ať nepodléháme pochmurným covidovým náladám a zůstáváme veselí. Tak na zdraví a veselou mysl! Vaše Vína Ormož.